Archiv diskuze

Zde je archiv starých příspěvků ohledně pedikúry a manikúry z tohoto webu.


[10] Denisa napsal dne 01.02.2012:
Dobrý den,
omlouvám se předem, že vás takto obtěžuji, ale už nevím kudy kam.
Končí mi mateřská, dovyřizuji si mobilní pedikúru na živnost.list, ale pořád mi chybí nějaké informace, které nemůžu nikde dohrabat. ani na netu.
Jde mi jen o to, jak často se v pedikúře musí sterilizovat pomůcky? Vyhlášku jsem četla několikrát, ale o četnosti není nikde nic uvedeno. Tam, kde jsem dělala kurz, nástroje pouze dezinfikovali, myslím, že jednou týdně sterilizovali. Je mi jasné, že pokud se ušpiní např.krví, tak se sterilizovat musí.

[9] Hejlová. P napsal dne 01.02.2012:
Jasně že je, stačí mě jen zkontaktovat a dozvíte se více...

[8] Romana napsal dne 31.01.2012:
Ahoj,je tady nějaká pedikerka?

[7] Pampeliška napsal dne 19.09.2011:
Souhlas s Lenina i Veronika. Skleněný pilník je výrazně lepší než papírový a antibakteriální navíc ničí ty potvůrky, které se tak rády množí :).

[6] Lenina napsal dne 08.09.2011:
Antibactif je výborný pilník, sama ho používám velmi ráda a je znát, že jsou mé nehty viditelně zdravější a lesklejší. Lepší jsem zatím neměla.

[5] P. Hejlová napsal dne 01.09.2011:
To je čistě individuální záležitost, nemohu vědět, z jakého důvodu používají někteří papírové pilníky, jiní skleněné pilníky nebo pilníky s pryskyřicovou úpravou.
Přeji Vám pěkný den.

[4] Veronika napsal dne 31.08.2011:
Proč ještě někteří používají staré papírové pilníky? Já už dlouho používám skleněné, které jsou o dost intenzivnější a práce s nimi je rychlejší. Mám od Antibactifu a jsou navíc antibakteriální, tudíž zdravé pro mé ruce, a také omyvatelné. Papírovým podle mého dávno odzvonilo!

[3] Hejlová P. napsal dne 16.06.2011:
Dobrý den Zuzano,
každá KHS může mít jiné požadavky. Pokud byste měla u Vás doma vyhraněný prostor, který by splňoval hygienické požadavky, neměl by být problém, záleží na čem se dohodnete. Rozhodně nejde mít uložené věci někde v obýváku :-) Samozřejmostí je zajišťování odborné sterilizace.

[2] ZUZANA napsal dne 16.06.2011:
DOBRÝ DEN, JSEM TAKY PEDIKÉRKA VE ZLÍNSKÉM KRAJI. CHCI SE ZEPTAT, ZDA MUSÍTE MÍT NĚKDE ZÁKLADNU, KDYŽ NEMÁTE VLASTNÍ PROVOZOVNU. MNĚ PANÍ Z HYGIEN.STANICE TO TAK ŘEKLA. MUSÍM MÍT U NĚJAKÉ PEDIKÉRKY V JEJÍ PROVOZOVNĚ ULOŽENÉ VEŠKERÉ POTŘEBY A NÁSTROJE PRO VÝKON MOBILNÍ PEDIKURY.

[1] Admin napsal dne 18.02.2011:
Omlouvám se za dočasné výpadky tohoto webu, již jsem změnil poskytovatele a vše by mělo být v pořádku.