Dotazy pro zákazníky

Pokud máte dotaz ohledně poskytovaných služeb, můžete mne kontaktovat přímo nebo se zeptat veřejně zde. Pokud máte dotaz ohledně založení živnosti, hygienických norem či potřebného vybavení pokračujte zde.

Přidat dotaz:


Text:
Vaše jméno:
Ochrana před roboty: kolik jsou dva tucty?
Ochrana před roboty: kolikátý je dnes den v týdnu?


Seřazeno od nejnovějších:

[11] Karla napsal dne 28.10.2015:
ahojky Holky Můžete poradit ? Fotky Pedikurních vaniček popr. Umyvadel co máte ? Zřizuji si malý salon ! Ale mám odpad v prostoru , takže nemůže být baterie u zdi !,,,copa říkáte na přístroj Hadewe :)! A prosím o radu jak kartotéka klientek ? Děkuji

[10] P.Hejlová napsal dne 29.05.2013:
Všechny informace ohledně vybavení provozovny a provozního řádu by Vám měli sdělit v rekvalifikačním kurzu, popřípadě se zeptejte na hygieně. Já nejsem poradce a tudíž nemohu radit, provozovnu nemám, takže ani nevím, jaké požadavky má hygiena.

[9] Eliska napsal dne 28.05.2013:
Dobry den,
rada bych si udelala kurz manikura,pedikura, nehtova modelaz. Rada bych si zridilla mensi salonek v baracku, popripade bych delala mobilni pedi ä mani. Chtela bych se zeptat co vse je potreba k te pedi, myslim vybaveni a hlavne pozadavky na salonek? I pozadavky na tu mobilni pedi? Mohla by jste mi prosim treba zaslat i nejaky seznam co by bylo dobre do zacatku poridit? Dekuji moc za odpoved. Pokud muzete pisnete i na email Bonkova.E@seznam.cz

[8] P.Hejlová napsal dne 25.05.2013:
Vaše lektorka má bohužel pravdu. Bez odsávání to ani nezkoušejte!!! S rouškou se velice špatně pracuje, není to dokonalá ochrana při broušení a přes letní období si to nedovedu představit (potíte-se). Když si pořídíte každou věc samostatně, tak stejně neušetříte.

[7] Petra napsal dne 25.05.2013:
Dobrý den, v současné době absolvuji rekvalifikační kurz pedikúry. Mám zájem o suchou pedikúru. Bohužel mi byl zamítnut příspěvek od ÚP, takže situace se z finančního hlediska komplikuje. Jedno z řešení, které mě napadlo je pořídit si alespoň na začátek přístroj bez odsávání a k němu dokoupit zvlášť odsávačku prachu (jako při manikúře), případně při broušení nosit roušku. Má lektorka mě od toho odrazuje. Ráda bych znala názor i někoho jiného. Opravdu je toto řešení tak nepřípustné?

[6] P.Hejlová napsal dne 16.05.2013:
Nejpoužívanější je sterilizátor MELAG, bohužel stojí kolem 12000, ale mohu vám doporučit aby jste si sjednala smlouvu o sterilizaci se zdravotním střediskem, nebo nemocnicí, která sterilizaci provádí, výjde vás to levněji.

[5] L.Vondroušov napsal dne 16.05.2013:
Dobrý den,chci si koupit sterilizátor na pedikúru,ale jaký jsem do posavať vybrala a poslala k nahlédnutí odkaz na hygiénu mi neschválili mám omezené finance a sterilizátor za 12000 si nemuhu dovolit nemáte radu na nějaký přístroj v niší cenové relaci,aby se líbyl hygieně děkuji za vaší odpověď L.Vondroušová

[4] P.Hejlová napsal dne 01.04.2013:
Dobrý den,
tyto informace byste si měla vyhledat sama. Já si musím také ověřovat každou změnu zákona. Stačí zadat do vyhledávače kontrola sterilizátoru a tam se vše dozvíte.

[3] Petra napsal dne 30.03.2013:
Dobrý den,potřebuji poradit,mám sterilizátor Melag 75 provohuji ho rok,chci se zeptat zda je třeba provádět po roce test na KHS?

[2] P.Hejlová napsal dne 12.01.2013:
Dobrý den,

každý sterilizátor, který chcete uvést do provozu, Vám stejně musí schválit KHS.
Takže je úplně jedno co si myslíte.

[1] veronika napsal dne 10.01.2013:
Jestli je tady nějaká pedikérka co se vyzná ve sterilizátorech prosím o pomoc, mám objednaný sterilizátor a na internetu jsem narazila na informace k němu, že nemá certifikace a že je jen pro kadeřníky a také že je vše vpořádku i pro pedikérky tak nevím teda co…ale logicky mi příjde že jakkýkoli horkovzdušný sterilizátor co sterilizuje 180 stupňu a víc je v pohodě, nebo co myslíte, prosím poraďte nikyyyz85@seznam.cz

Starší komentáře: 2012, 2011, 2010, 2009